Poligrafia, zapewniamy wysoką jakość druku offsetowego i cyfrowego. Wykonujemy wszystkie rodzaje wydruków w pełnej palecie barw, na najlepszych dostępnych rodzajach papieru. Zapewniamy wszelkie rodzaje uszlachetnień oraz transport do siedziby klienta.

Naszym atutem jest także terminowość realizacji przyjętych zleceń według ustalonego harmonogramu prac drukarskich.

Wykonujemy również nadruki techniką sitodruku na gotowych materiałach drukowanych, jak kalendarze, afisze, naklejki etc.

Wykonujemy niemal wszystkie druki reklamowe, w tym ulotki, wizytówki, plakaty, afisze, katalogi, foldery, broszury, raporty roczne, informatory, gazetki ofertowe, papiery firmowe, kalendarze, karty świąteczne etc.

Posiadamy własne studio graficzne oraz maszyny offsetowe cyfrowe, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową i szybką obsługę od projektu do realizacji.

Aby usprawnić i obniżyć koszty oferowanych przez nas materiałów reklamowych, preferujemy kontakt elektroniczny w całym procesie tworzenia projektu i jego akceptacji.

Przy większych pracach współpracujemy z drukarniami oraz introligatorniami, co gwarantuje wykonanie praktycznie każdego zlecenia na druk offsetowy najwyższej jakości i realizację w określonym przez klienta terminie.